فرم نظر سنجی خدمات تور

در جهت ارج نهادن به نظرات و پیشنهادات ارزشمند شما مسافران گرامی ، خواهشمند است فرم نظر سنجی زیر را تکمیل نمائید.

قبلا از دیدگاه ها و نظرات شما کمال تشکر را داریم

تیم برنامه ریزی ما  تمام تلاش خود را جهت به کار بستن نظرات شما و ارتقاء سطح کیفیت خدمات خود به کار خواهد بست

 

فرم نظر سنجی خدمات تور

[weforms id="3102"]

 

تور های یک روزه داخلی | تورهای چند روزه داخلیتورهای خارجیاقامتگاهبرنامه های تفریحی و ورزشی | تاتر و سینما

 

درباره سایت تخفیف سنتر:

 سایت تخفیف سنتر یکی از وب سایت های تخفیفی در حوزه های گردشگری، تفریحی، فرهنگی و ورزشی بوده که دارای نماد اعتماد الکترونیک از سازمان توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد.

تخفیف سنتر در راستای فراهم آوردن اوقاتی شاد و با صرفه اقتصادی ، با کسب‌و‌کار‌های تراز اول در سطح شهر مذاکره و با استفاده از قدرت خرید گروهی قراردادهایی را منعقد و پیرو آن پیشنهادهای جالب و جذابی از تخفیف های  خدمات مختلف را روی وب‌سایت خود قرار می‌دهد.

ایجاد بستر مناسب تحت وب از طریق وب‌سایت امن تخفیف سنتر و همچنین ارائه خدمات روی گوشی‌ها و تبلت‌ها با استفاده از اپلیکیشن موبایل تخفیف سنتر  این امکان را به همراهان ما می‌دهد تا در اسرع وقت و به ساده‌ترین شکل بتوانند به کلیه پیشنهادهای فعال در سایت دسترسی داشته باشند و از امکانات ارائه‌شده بهره ببرند.

چشم‌انداز و مأموریت

هدف ما در تخفیف سنتر تبدیل‌شدن به یک قطب در بستر تجارت و تبلیغات در ایران است تا با استفاده از راه‌کار معرفی جدیدترین‌ها در سطح کشور و قیمت‌های مناسب بتوانیم بستر ارتباطی تمامی صاحبان کسب‌وکار با مشتریان بالقوه باشیم. ما معتقدیم تجارت الکترونیک و اینترنت، بسترهای دنیای جدیدی برای ارتباط این دو گروه و معرفی آنان به یکدیگر است. ما در تخفیف سنتر بدنبال ایفای  نقش در این فضا خواهیم بود [ادامه مطلب..]