فیلم اختصاصی گل برتری بازی ایران و مراکش

فیلم اختصاصی گل برتری بازی ایران و مراکش

فیلم اختصاصی گل برتری بازی ایران و مراکش و سایر فیلم های اختصاصی حواشی  این بازی – جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

world cup 2018 - جام جهانی 2018 روسیه - فیلم اختصاصی گل برتری بازی ایران و مراکش

دانلود فیلم اختصاصی گل برتری بازی ایران و مراکش

دانلود فیلم اختصاصی  بازی ایران و مراکش

فیلم اختصاصی  بازی ایران و مراکش

فیلم اختصاصی  بازی ایران و مراکش

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا با تجزیه و تحلیل دیدار تیم های ایران و مراکش نوشت تیم ملی ایران برای شکست مراکش ، اراده و شجاعت زیادی از خود نشان داد.

به گزارش  گروه ورزشی  خبرگزاری برنا، یک روز پس از پیروزی ارزشمند تیم ملی فوتبال کشورمان برابر مراکش در اولین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به تجزیه و تحلیل این بازی پرداخت.

در گزارش ای اف سی آمده است: جمهوری اسلامی ایران نخستین پیروزی تیم های آسیایی در جام جهانی ۲۰۱۸ را به لطف گل بخودی دیرهنگام «عزیز بوهدوز» مدافع مراکش، به ثبت رساند.تیم ملی روز جمعه در اولین بازی خود در مسابقات جام جهانی برای شکست مراکش جوان از خود شجاعت و اراده زیادی به نمایش گذاشت.

ایران که نتوانسته بود شانس گلزنی زیادی ایجاد کند، برای کسب پیروزی تا آخرین ثانیه ها منتظر ماند تا این که سانتر احسان حاج صفی از روی یک ضربه ایستگاهی با ضربه سر اشتباه بوهدوز وارد دروازه مراکش شد.

مردان کارلوس کی روش ۱۵ دقیقه اول بازی فقط به سایه های بازیکنان مراکش بودند درحالی که مراکشی ها با حملات سریع و آتشین محوطه جریمه ایران را مورد هجوم قرار داده بودند.

رامین رضائیان و حاج صفی در مبارزه با همتایان خود ناکام بودند و مراکشی ها پاس های موربی را به بال های چپ و راست تیم می فرستادند. فقط سد نهایی به همراه تمام کنندگی ضعیف ، نتیجه را برابر نگه داشت، به طوری که تیم آفریقای شمالی در ۲۰ دقیقه اول بازی شش شوت داخل چارچوب زده بود. ایران به تدریج بازی را در دست گرفت، بیشتر توپ را در اختیار گرفت و حریف را در زمین خود پرس کرد. در پایان نیمه اول، آنها ۹ شوت ثبت کردند، یک شوت بیشتر از مراکش ،اما هیچ تیمی به گل دست نیافت.

 

بیشتر بخوانید:

اسالم به خلخال

فرصت همکاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − ده =

طراحی سایت
X